WARSZAWA - STODOŁA, 15 III 2008
5 marca odbędzie się jedyny jak dotąd potwierdzony show FIELDS OF THE NEPHILIM i będzie miał miejsce w warszawskim klubie "Stodoła"!!!
"Let us witness the reincarnation of the Sun"
więcej informacji >>

ARCHIWUM:
::: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999

DEAD BUT DREAMING...


news: http://sumerland.devin.com

 

 

 

08.12.2008

POLSKA EDYCJA HARDWARE DVD !!!

Hardware
Najwyraźniej firma [Solopan] postanowiła sprawić nam wszystkim prezent na święta ;) Wprawdzie od premiery filmu upłynęło już prawie 20 lat ale... lepiej późno niż wcale - w końcu mamy polską wersję [Hardware] i to na DVD. Film dostępny jest do kupienia w sieci sklepów [empik].

 

 

 

19.09.2008
Dla wszystkich, którym z różnych powodów nie udało się zdobyć limitowanego plakatu z pamiętnego misterium z marca tego roku mam dobrą wiadomość. Do nabycia pozostało dosłownie kilkanaście egzemplarzy w cenie 27,77 zł za sztukę. Ostatnia szansa! Zainteresowanych odsyłam pod adres: bart@shortcut.pl

Plakat

 

 

15.09.2008
Po bardzo długiej przerwie w odmienionej formie i z nowymi funkcjami ponownie zostało uruchomione polskie [forum The Nephilim]. Wszystkich chętnych zapraszam do dyskusji ;)

 

 

11.06.2008
Chyba nikt nie przypuszczał, że ten rok przyniesie fanom Fields Of The Nephilim tyle emocji. Carl McCoy rozkręcił się na dobre i wszystko wskazuje na to że to nie ostatnie jego słowo. Po zapowiedzianych niżej koncertach dla Metal Hammer, Tuska Fest i WGT czas na kolejne wydarzenie - występ na niemieckim festiwalu M'era Luna (bilety dostępne na stronie [Shortcut]).

Zapraszam również do oglądnięcia krótkiego wywiadu z Carlem dla [Metal Hammer TV].

 

 

07.06.2008
W związku ze zbliżającym się wydarzeniem w Londyńskim "Shepherd's Bush Empire", w magazynie [Metal Hammer] ukazała się ciekawa wzmianka z Carlem McCoyem. Carl opowiada między innymi o swoich relacjach z pozostałymi członkami zespołu oraz o przyszłym koncercie, który zostanie podzielony na dwa akty Ad Mortem oraz Ad Vitam. A co najciekawsze: Fields Of The Nephilim pracuje nad nowym materiałem, którego próbki być może będzie można usłyszeć już w "Shepherd's Bush Empire".

Więcej informacji na: http://sumerland.devin.com

 

 

15.05.2008

Nasz Carl McCoy rozkręcił się i to na dobre:)

Po genialnie przyjętym show w Lipsku, gdzie pojawiły się kolejne niespodzianki w postaci "Trees Come Down" i "Preacher Man", dostajemy kolejne trzy potwierdzone sztuki! Szykuje nam się wspaniały i niepowtarzalny weekend w Londynie. Obecność obowiązkowa. 12 i 13 lipca w Londyńskim "Shepherd's Bush Empire" FOTN dadzą tym razem dwa koncerty. Weekend sponsorowany jest przez brytyjski magazyn Metal Hammer! Nadal można nabyć wejściówki VIP-owskie na oba wieczory w cenie 45 funtów!, co kilka osób z naszego kraju już... uczyniło:) http://www.ticketweb.co.uk

Następnym potwierdzonym show będzie występ podczas tegorocznej edycji "Waregem Gothic Festival" w Belgii, gdzie FOTN będą gwiazdą głównej sceny drugiego dnia festiwalu tzn. 26 lipca!
http://www.gothicfestival.be/nl/tickets/

źródło: [Bart'Carl'Rojewski - www.shortcut.pl]

 

 

01.05.2008
W serwisie [Amazon.co.uk] jest już dostępny do kupienia najnowszy krążek NFD - Deeper Visions. Płytka została wydana nakładem Jungle Records [B000ZN8OGE] i zawiera w sumie 12 kompozycji (wraz kilkoma klipami video).

NFD- Deeper Visions Pełna lista utworów:

1. When The Sun Dies
2. Move In Closer
3. Let It Rain
4. The Unforgiven
5. Senses Alive
6. Never Let This Die
7. When The Sun Dies - Extreme Beat
8. Caged (Enraged Mix)
9. When The Sun Dies (Video)
10. Light My Way (Video)
11. One Moment Between Us (Video)
12. Unleashed (Video)

 

 

 

23.04.2008
- Potwierdzono kolejny show z udziałem FIELDS OF THE NEPHILIM!
Grupa dowodzona przez Carla McCoya wystąpi w Helsinkach na "Tuska Fest", który odbędzie się w tym roku w dniach 27-29 czerwca!!!

Line-up tegorocznej edycji jest dosłownie miażdżący. Swój udział prócz wspomnianego FOTN potwierdzili: MORBID ANGEL, BEHEMOTH, NILE, te grupy wystąpią tego samego dnia tzn. w sobotę. Natomiast w piątek zagrają m.in. DIMMU BORGIR, CARCASS, ENTOMBED. Gwiazdą niedzieli będzie legendarna formacja SLAYER!

- Dzięki uprzejmości www.shortcut.pl, www.koncertolot.com mam przyjemność zaprezentować kolejną relację z niezapomnianego koncertu w [warszawskiej Stodole].

 

 

15.04.2008

- DVD LIVE IN DUSSELDORF -

Kolejna gratka dla fanów Fields Of The Nephilim. W przyszłym miesiącu 26 Maja do sprzedaży ma trafić krążek DVD "Live In Dusseldorf". Najprawdopodobniej będzie to zapis jednego z niemieckich występów z 31 Marca 1991 roku. Niestety niewiele wiadomo ani o tym wydawnictwie ani o jakości nagrania. Płyta ma być dostępna do kupienia na stronie [Zawi]. Wiele wskazuje na to, że może to być koncert który krążył wśród fanów za pośrednictwem bootlegu Preacher Man.
źródło: [http://sumerland.devin.com]

Zapraszam również do obejrzenia ciekawej galerii Andreasa Torneberga z występu w Stodole.

 

 

21.03.2008
Pierwsza relacja z koncertu. [Warszawa - Stodoła 15 III 2008]

 

 

18.03.2008

ELIZIUM FOR THE SLEEPLESS SOULS.....

A Jednak udało się ;) Fields Of The Nephilim gościło na jedynym koncercie w Polsce! Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w tym misterium krótka [relacja video] oraz kilka [fotek Carla McCoya]. Poniżej lista utworów z koncertu:

Shroud (Exordium)
Straight To The Light
Zoon III
Penetration
Dawnrazor
Requiem XIII-33 (Le Veilleur Silencieux)
Xiberia (Seasons In The Ice Cage)
Last Exit For The Lost

+
Moonchild
Mourning Sun

 

 

13.03.2008

THE WAVE-GOTIK-TREFFEN FESTIVAL 2008

Fields Of The Nephilim zagra na znanym niemieckim festiwalu muzyki gotyckiej Wave Gotik Treffen (09-12 Maja 2008 w Leipzig). Więcej informacji oraz bilety można znaleźć tutaj: www.wave-gotik-treffen.de lub tutaj: http://wave-gotik-treffen.alternation.pl

Źródło: www.myspace.com/fieldsofthenephilim

 

 

11.02.2008
Został potwierdzony kolejny występ Fields Of The Nephilim. 21/22 Marca, Grecja, Ateny - Gagarin 205.

Źródło: www.myspace.com/fieldsofthenephilim

 

 

02.02.2008
Shortcut.pl (www.shortcut.pl) z radością informuje, iż supportami przed zbliżającym się wielki krokami misterium w postaci koncertu Carla McCoya i jego FIELDS OF THE NEPHILIM będą nietuzinkowe grupy - DAIMONION oraz TENEBRIS!

Poza tym gorącym newsem, który mamy nadzieję zaspokoi fanów brzmień progresywnych i gotyckich, przypominamy o olbrzymim zainteresowaniu w/w show FOTN!

W ciągu pierwszych 48 godzin sprzedano ponad 300 biletów co pozwala przypuszczać, że show będzie wyprzedany i to nawet bardzo szybko:)

Zatem Moi drodzy - czym prędzej rezerwujcie bilety!

rezerwacje: http://shortcut.pl/fields_of_nephilim_2008.html

Bart 'Carl' Rojewski
Źródło: www.shortcut.pl


 

23.01.2008

WARSZAWA STODOŁA - 15 III 2008 !!!

15 marca odbędzie się jedyny jak dotąd potwierdzony show FIELDS OF THE NEPHILIM i będzie miał miejsce w warszawskim klubie "Stodoła"!!!

SHORTCUT (www.shortcut.pl) 7 minut po północy rusza z rezerwacjami na bilety kolekcjonerskie, które dostępne będą tylko pod w/w adrsem.

 

Cena biletów na koncert to 125 pln.

Więcej informacji na stronie: www.shortcut.pl